Ons team

De specialisten van Oude Wolbers Verzekeringen Hypotheken Makelaars


René Reith

Algemeen directeur

T.    
+31 (0)53 488 89 95
M.   +31 (0)6 53 20 00 15
E.    rreith@oudewolbers.nl

 

 


Steven Beekman

Erkend Hypotheekadviseur

T.
     +31 (0)53 488 89 98
M.    +31 (0)6 51 81 85 46
E.     sbeekman@oudewolbers.nl

     

 

Martijn Reith

Adviseur

T.
     +31 (0)53 488 89 91
M.    +31 (0)6 53 20 00 16
E.     mlgreith@oudewolbers.nl

 

 


Wim Vos

Administrateur


T.
     +31 (0)53 488 89 96
E.     wvos@oudewolbers.nl

     

 

Alexander Reith RM RT

Register Makelaar I Register Taxateur  

lid NVM


T.     +31 (0)53 488 89 90
M.    +31 (0)6 24 12 57 25
E.     areith@oudewolbers.nl

 

 


Ellen Bolkesteijn

Front Office medewerkster



T.    +31 (0)53 488 89 92
E.     ebolkesteijn@oudewolbers.nl

     

 

Christiaan Reith

Schade adviseur

T.
     +31 (0)53 488 89 93
M.    +31 (0)6 53 20 00 19
E.     creith@oudewolbers.nl

 

 


Karin Elferink

Back Office medewerkster


T.
    +31 (0)53 488 89 97
E.    kelferink@oudewolbers.nl

     

 

Erik Centen

Adviseur

T.
     +31 (0)53 488 89 94
M.    +31 (0)6 53 20 00 17
E.     ecenten@oudewolbers.nl